Novinky

 • Slavia nadělila Brandýsu osmadevadesát bodů

  V rámci osmého kola ŽBL se na palubovce v SA Rokytka představil DSK Basketball Brandýs. Po vyrovnaném úvodu začaly Pražanky odskakovat především ve druhé čtvrtině, kterou vyhrály o patnáct bodů. Brandýs nad Labem už nijak nedokázal korigovat průběh duelu a Slavia tak vyhrála 98:70.

 • Slávistky v sobotu přivítají Brandýs nad Labem

  Po vítězném úvodu sezony se basketbalistky BLK musely dvakrát za sebou smířit s ligovou prohrou. Zpět na vítěznou vlnu se budou chtít dostat už v sobotu, kdy do Prahy přijede Brandýs nad Labem.

 • O výhru nás připravily vlastní chyby, mrzí Suchanovou

  Jeden ze šlágrů podzimní části nezaujaté fanoušky nezklamal. Slavia na své palubovce přivítala Žabiny Brno a zápas nabídnul parádní basketbal i hru na hranici možností. „Muselo se to líbit,“ hodnotí po utkání jedna z nejproduktivnějších hráček Slavie, Kateřina Suchanová.

 • Postup v Českém poháru žen

  Ve třetím kole Českého poháru žen čekal BLK zápas ve Strakonicích. Svěřenkyně Dušana Medveckého vyhrály o třiatřicet bodů poměrem 77:44. Nejlepší hráčkou byla s dvanácti body vyhlášena Kateřina Rokošová

 • Jsem ráda za příležitosti v reprezentaci, říká Dubniuk

  Daria Dubniuk se jako druhá slávistka zapojila do kvalifikačních zápasů o EuroBasket 2025. Ve svých zápasech za Ukrajinu nejprve podlehla Srbsku, následně také Portugalsku. Co jí na druhém zápase nejvíce mrzí? Jak mladá hráčka vnímá možnost hrát za reprezentaci?

 • V poháru žen proti Strakonicím

  V rámci třetího kola Českého poháru žen se ve středu 15.11. utkáme proti Strakonicím. Duel se odehraje na hřišti soupeře a začátek je plánován na 18:00.

 • Do Prahy přijedou brněnské Žabiny

  V rámci sedmého kola Ženské basketbalové ligy zavítá na palubovku Slavie celek z Brna. Žabiny za BLK zaostávají pouze o jednu výhru, navíc v jejich prospěch hraje také vzájemná bilance z minulých střetů. Dočkáme se v SA Rokytka domácího návratu na vítěznou vlnu, nebo se z výhry budou radovat hostující Jihomoravanky?

 • Rokošová o reprezentační premiéře

  Do kvalifikačního zápasu o EuroBasket 2025 zasáhla také slávistická pivotka Kateřina Rokošová. Jak šestadvacetiletá hráčka hodnotila zápas? Co pro ní účast v reprezentaci znamená?