Novinky

 • Sezóna končí. Hradec vyhrál pátý zápas

  Čtvrtfinálová série mezi Hradcem Králové a Slavií Praha dospěla až do pátého zápasu. V něm byl tři čtvrtiny k vidění velmi rychlý a vyrovnaný basketbal, nakonec však o svém postupu mezi čtyři nejlepší rozhodl Hradec, který zvítězil 73:63.

 • Zápas o všechno! čtvrtfinále rozhodne pátý zápas

  Hradec Králové vyrovnal ve čtvrtém zápase sérii na 2:2 a o postupujícím tak rozhodne poslední zápas. Ten se odehraje v neděli 31. března od 17:00 na Rokytce. Přijďte podpořit Slavii na cestě za postupem!

 • Slávistky dotahovaly marně, rozhodne páté utkání

  Čtvrté utkání čtvrtfinálové série mezi BLK Slavia Praha a Sokolem Hradec Králové postupujícího do semifinále neurčilo. Slávistky na venkovní půdě již od sedmé minuty musely dotahovat a ačkoliv se několikrát dostaly na dostřel, zkušené Lvice uhájily vedení a zvítězily 80:71. Stav čtvrtfinále je tak 2:2 a o novém semifinalistovi rozhodne až 5. duel, který naše hráčky odehrají 31. 3. na domácí půdě.

 • Vyhrály jsme díky sebevědomí, říká Lukačková

  Ve středečním zápase dostala velkou porci hracího času a připsala si sedm bodů, včetně jedné úspěšné trojky. Přispěla tak k výhře slávistek nad Hradcem Králové 79:64. Pražanky se díky této výhře ujaly vedení v sérii. O tom, i mnohém dalším se v pozápasovém rozhovoru rozpovídala Natálie Lukačková

 • Další zápas o bod? Emoce pracují, říká Žílová

  Basketbalistky Slavie dokázaly v neděli srovnat stav série s Hradcem Králové na 1:1. Stejně jako v prvním utkání, i ve druhém rozhodl o vítězi jediný bod. „Koncovky jsou i o štěstí,“ říká Eliška Žílová.

 • Pražanky v závěru otočily duel v Hradci

  V druhém zápase čtvrtfinálové série mezi Hradcem Králové a BLK chtěly Pražanky odčinit úvodní porážku. Po velmi vyrovnaném průběhu nakonec hostující hráčky zvrátily vítězství na svoji stranu a stav série je tak před třetím utkáním vyrovnaný.

 • Hodně to bolí, lituje prohry Hanušová

  První utkání série play off proti Hradci Králové připravil basketbalistkám Slavie hořkou pilulku ke spolknutí. „Bohužel,“ litovala po prohře Alena Hanušová.